PDA

Zobacz pełną wersję : Honda Civic V maska



zuqsV
15-04-11, 01:09
Witam
Kupiłem ostatnio Civica V HB , poprzedni właściciel niezle fantazjował i postanowil zrobić sobie czarną maskę z jakiejś tapety lub coś w tym rodzaju:/ Mianowicie kupiłem już nową maskę,zamontowałem ale nie pasuje.Maska jest dobrze spasowana przy błotnikach jak i szybie ,ale odstaje o ładne parę centymetrów przy zderzaku.Mam więc pytanie czemu niepasuje sam początek maski a reszta wpasowała sie idealnie.Dodam też że sam ściągałem maskę którą kupiłem,i była założona na Hondzie Civic Hatchback.

Z góry Dzięki

reaktor
15-04-11, 01:27
widocznie pas był spawany i zle spasowany

dovii
15-04-11, 09:22
ja tez tak mam, i bardzo mnie to irytuje, ale planuje porozwiercac troche dziury od regulacji maski i moze minimalnie zniweluje ta roznice

Saiti
15-04-11, 09:43
Czarna maska z jakąś tapetą? A weź daj zdjęcie, ciekawy jestem :D

RRa
15-04-11, 12:01
może to carbon? :rolleyes:

swoją drogą nie wiecie czy przy zawiasach maski jest możliwość JAKIEJŚ regulacji? jak coś grzebe przy silniku jest podtrzymywana przez ten śmieszny wygięty drucik i maska lata jak psu jajca przy jakichkolwiek ruchach wrrr

Lcfr
15-04-11, 12:26
Witam
Kupiłem ostatnio Civica V HB , poprzedni właściciel niezle fantazjował i postanowil zrobić sobie czarną maskę z jakiejś tapety lub coś w tym rodzaju:/ Mianowicie kupiłem już nową maskę,zamontowałem ale nie pasuje.Maska jest dobrze spasowana przy błotnikach jak i szybie ,ale odstaje o ładne parę centymetrów przy zderzaku.Mam więc pytanie czemu niepasuje sam początek maski a reszta wpasowała sie idealnie.Dodam też że sam ściągałem maskę którą kupiłem,i była założona na Hondzie Civic Hatchback.

Z góry Dziękimoge się mylić bo dawno się tym nie interesowałem ale chyba maska qp ihb sa takie same a maska od sedana inna. Może masz wec od sedana....

pp89
15-04-11, 12:45
Lcfr, od sedana jest na pewno za długa/za krótka przy błotnikach, więc to nie to.

Lukasyaho
15-04-11, 12:46
moge się mylić bo dawno się tym nie interesowałem ale chyba maska qp ihb sa takie same a maska od sedana inna. Może masz wec od sedana....

Też to podejrzewam, dobrze mówisz.
A od czego kupiłeś maskę ??

reaktor
15-04-11, 21:53
od sedana bys jej wogóle nie zamkną bo ma to ucho w od zatrzasku w zupełnie innym miejscu

zuqsV
16-04-11, 01:54
Maska jest od hb , sam ją ściagałem z hondy do rozbiórki.Teraz co w takiej sytuacji zrobić? Kombinować coś przy zawiasach?Ale z kolei jak podciagne ją to będzie wystawać u góry.Z przodu maska niewchodzi nawet na zatrzaski do zamykania.Przycinać to raczej niemam zamiaru;) Zdjęcia carbonu zrobię niedlugo i pokaże: cudo....;)

Cegła
16-04-11, 11:30
skoro tak to może miałeś/były właściciel miał jakąś stłuczkę i masz lekko cofnięty przedni pas. Pokaż jakąś fotki jak to wyglada, może lepiej wyciągnąć pas.

zuqsV
18-04-11, 23:50
Jutro zrobię zdjęcia i pokaże