PDA

Zobacz pełną wersję : demontaż radia fabrycznego 4DR



maki
21-02-07, 09:30
Witam! - to mój pierwszy post i od razu problem z wyjęciem radia fabrycznego w sedanie.
Czy ktos wie jak zrobic to bez skutków ubocznych dla plastików i tapicerki????

Dzięki

piterek82
21-02-07, 14:59
radio wychodzi razem z tym plastikiem maskującym naookoło. wszystko jest na zatrzaski. wiec nie próbuj wyjmowac samego radia bo coś połamiesz.

wisnia
21-02-07, 16:55
jak zrobisz zdiecie konsoli to ci powiem gdzie sa zatrzaski tzn zaznacze oprócz zatrzasków dla ułatwinia mozna wyjac cała konsole jest pare srubeczk chyba 2 od strony schowka i 2 od strony kierownicy i ze 2 wdolnej pułeczce pod zapalniczka

Roslina
21-02-07, 17:06
nie wiem jak to jest w 7 gen ale w 6 gen u mnie radio mialo jeszcze blache z tylu uniemozliwiajaca wyciagniecie nawet po odblokowaniu zatrzaskow.

wisnia
21-02-07, 21:42
tu takiej blach niema radio wychodzi bez wiekszych problemów tylko chyba wychodzi razem z pułka pod radiem i trzeba je wykrecic ze stelarza
nie pamietam bo wykrecalem je ze 2 lata temu

dorek
05-05-07, 16:54
http://img231.imageshack.us/my.php?image=obraz0406er.jpg
mniej wiecej tak wygląda jak na zdjęciu tylko że kaseciak i ta półka - schowek jest nad radiem nie pod.
Chcę podłączyć aktywny subwofer - jak wyjąć to radio - jak sie do niego dostać?? Czy oryginalny kaseciak ma wyjścia na "czincze" czy trzeba sie do kabelków z głośników dobierać?

Errtu
28-01-08, 22:50
odświeżam i prosze o instrukcje na fotce zalączonej przez poprzednika- gdzie podważyc gdzie odkręcić ?

Pati_crx
28-01-08, 23:42
Jeżeli chodzi o sedana to musisz zdemontować plastik z kanału środkowego żeby dostać sie do mocowania popielniczki, później odkręcasz popielniczke i ją wyjmujesz i odkręcasz dwie śruby co trzymaja całą konsolkę środkową (tą z nawiewami, sruby musisz odkręcić płaskim kluczem bo inaczej się nie dostaniesz) potem wystarczy tylko delikatnie ją podważyć i wyjdzie cała z radiem. Niedługo będę wyciągał na nowo radyjko to postaram się zrobić fotostory. :d

LemonR
24-06-08, 12:36
A ja zapytam czy do sedana(VII gen) wejdzie radio 2DIN (podwójny rozmiar). Oczywiście wywalając tą półkę pod radiem. Sprawdzał ktoś?
A konkretnie myślę o tym (http://www.pioneer.pl/pl/products/25/121/61/FH-P80BT/index.html)

szeggy
25-06-08, 23:32
Mam sedana i probowalem wywalic ta polke pod radiem w celu wlozenia tam CB radia i powiem krotko 4 h roboty i bez rezultatu. Myslalem ze jestem tepy ale w manualu opis jest tez tylko do radia. Skonczylo sie na tym ze troche podpilowalem i na scisk wlozylem.

LemonR
01-07-08, 08:34
A ja zapytam czy do sedana(VII gen) wejdzie radio 2DIN (podwójny rozmiar). Oczywiście wywalając tą półkę pod radiem. Sprawdzał ktoś?
A konkretnie myślę o tym (http://www.pioneer.pl/pl/products/25/121/61/FH-P80BT/index.html)

Odpowiedż brzmi - wejdzie tam cokolwiek 2DIN, radio nawigacja itp. Aczkolwiek w/w radio sobie odpuściłem aby nie kusiło i wstawiłem takie o normalnym rozmiarze.
Teraz pytanie co można zrobić z tą beznadziejną półką pod radiem. Ma ktoś jakiś pomysł?

SE630PL
16-04-11, 22:43
Odświeżę trochę temat i dopytam jakie waszym zdaniem radyjko będzie pasowało stylem (podświetleniem) do deski w sedanie 01-05?