PDA

Zobacz pełną wersję : wydech a moze cos gorszego???



gercman
19-02-07, 22:04
kupilem hanie i okazalo sie ze wyje wiec pojechalem na pospawanie rury.po 2 dniach jechalem nia do anglii i i mialem przygode.zerwalo sie wygluszenie i zapchalo wydech przez co nie chciala wogole ciagnac.udalo mi sie nia dojechac i na miejscu wymienilem tlumnik, jednak nie zmnienilem usczelki miedzy tlumnikiem a rura.chodzi dobrze ale powyzej 2.500 obrotow zaczyna wyc i ogolnie glosno jakos jest.na postoju tlumnik"pierdzi" jakby jakies przedmuchy mial.nie wiem jak wyglada reszte rury.jak myslicie to prze wydech jest taka glosna czy moze cos innego?ta uszczelka ma duzy wplyw na glosnosc? moze musze wstawic caly nowy wydech (koszt tutaj: 450funtow:(:( . nie wiem zabardzo jak sie zabrac do tego problemu?? HELP ME

wojtus1199
19-02-07, 22:19
wez sobie z polski moze zamów, ciekawe ile wyjdzie na allegro 2 tłumiki chyba za 250zł mozna juz kupic

gercman
19-02-07, 22:22
kumpel za 2 tygodnie jedzie fura do polski to by mi przywiozl ino czy to napewno tlumik. moze wystarczy wymienic ta uszczelke miedzy tlumikiem a rura bo ten nowy tlumnik wepchalem na stara uszczelke i moze miec przedmuchy?? ja sadzicie???moze to przez cos innego hanka wyje:)?

pezet86
19-02-07, 23:05
dokladnie jak puszki tlumikow sa szczelne to Ci dmucha na uszczelce
a przeciez mozna nasluchac z kad dokladnie Ci pierdzi
wjedz gdzies na kanal jak mozesz i niech ktos doda gazu a Ty sluchaj gdzie dmucha

gercman
20-02-07, 00:09
wlasnie w tym problem ze nie mam do kogo podjechac na kanal bo tu chaty nie sa w nie zaopatrzone(niestety).a jechac do mechanika to jest ostatecznosc, a przeciez nie o to w tym wszystkim chodzi...?skoro okazaloby sie ze dmucha na uszczelce to znaczyloby to ze reszta wydechu jest szczelna??

ANTEK
20-02-07, 02:10
skoro okazaloby sie ze dmucha na uszczelce to znaczyloby to ze reszta wydechu jest szczelna??

nie dowiesz sie dopoki nie zatkasz szczeliny w ktorej powinna byc uszczelka :)

pezet86
20-02-07, 08:34
ja widze taka opcje ze albo Ci dmucha na uszczelce bo powinna byc nowa, ta stara po demontarzu moze juz sie nie nadawac.
Albo znajac jakie sa te rury w naszyh H to Ci moze wydmuchalo dziure jeszcze gdzies.
a co do nasluchywania to chociaz sproboj ukleknac i glowa zajrzyj pod samochod to mniejwiecej bedziesz slyszal z kad to wyje

gercman
20-02-07, 09:27
no i tak zrobie.aha zapomnialem dodac ze ja jeszcze tamta stara uszczelke "przyszlifowalem" nozem bo byla wazalona brudem a chcialem zeby lepiej naszedl nowu tlumik,ale tak to jest jak sie siedzi pod samochodem na lewarku do zmiany kol!! jak myslicie, przez sama uszczelke moze mi tak wyc hania??przed chwila nia jechalem i jak jade spokojnie ponizej 3000 zmniana biegu to jest cichutko,ale jak juz chce troszke poszarzowac to daje sobie spokoj bo nie chce siary robic i psuc opini angolow o hondzie:)pozdro