PDA

Zobacz pełną wersję : Wskaznik paliwa padł?



Igor_s4
07-04-11, 22:37
Witam.Mam taki mały problem po włożeniu i podłączeniu tarcz Sir pojawił się problem ze wskaznikiem paliwa. Zatankowałem paliwo a wskaznik nada leży.. przed założeniem tarcz wskaznik działał.Co może być przyczyną? wskazówki były malowane farbką..

Chipsy2
07-04-11, 22:48
Szukaj szukaj szukaj. obstawiam nie dokręcone śrubki od modułu wskaźnika lub niestety zbyt mocno dokręconą i zerwany cieniuśki przewodzik od cewki.

Igor_s4
11-04-11, 20:34
Jeśli zerwany przewodzik da rade go jakoś odratować?
Może przez malowanie farbką za dużo nałożone jest tego i sie nie podnosi?
Są jakies bezpieczniki od tego czy tylko ten przewodzik?

skolopendra
11-04-11, 20:52
Co może być przyczyną?

zepsułeś
czeka cię wymiana .tym razem radze oddać do fachowca

Igor_s4
11-04-11, 20:53
Nie ja tylko ktoś kto robił już kilka takich zegarów i wsio działało.

skolopendra
11-04-11, 21:00
to oddaj niech naprawi

Igor_s4
13-04-11, 16:36
Sprawdził i wskaznik działa.. podnosi się więc teraz nie wiem w czym szukać problemu..

Saiti
13-04-11, 17:42
Gdzie działa? W Twoich zegarach działa? To masz kopniętą instalację, co jest niemożliwym, aby ją uszkodzić podczas wyjmowania zegarów, raczej :D

Igor_s4
13-04-11, 19:49
Tyle że przed założeniem tarcz wskaznik działał poprawnie..

Chipsy2
13-04-11, 21:37
Więc na jakiej podstawie gość twierdzi że działa ? Przestrzelił temat miernikiem czy jak bo nie łapie ? Działał więc ma działać nadal chyba że ja czegoś nie kumam. Dałeś gościowi na usługę licznik który był sprawny oddaje ci po wykonaniu usługi i nie działa wiec coś tu nie gra. Widzę że co jeden "fachowiec" od liczników to lepszy. Potrzebowałem w lawecie ostatnio zrobić małą naprawę w liczniku przelutowanie kilku diod smd żeby zmienić podświetlenie i co to zrobił i owszem ale spierdzielił tachograf czekam na niego jutro ale już wiem że tego nie naprawi bo nie ma warunków i potrzebnych do tego urządzeń i umiejętności. Naprawie to sam ale części zamienne będą ko sporo kosztować ale czekam do jutra na jego minę jak się dowie ile części kosztują.