PDA

Zobacz pełn± wersję : jak nacisne sprzęglo to wchodzi na obroty



darek 23
16-02-07, 19:54
dzien dobry o d paru dni mam taki problem , auto normalnie zapala i pochodzi na ssaniu i fajnie zejdzie z obrotów , jest ok , ale przejade pozniej z jakies 2 kilometry i potem kiedy puszcze gaz i nacisne sprzęglo , lub dam na luz to auto wchodzi na obroty i trwa to jakies 4 sekundy i potem zejdzie ale nie calkiem ( ma wyzsze obroty ciagle ) a dzis zauwazylem ze znowu ma za niskie i zgaslo mi auto 2 razy na drodze
co sie dzieje , prosze o pomoc

ps. aha i mam wrazenie że zaczła mi więcej palić ?

coala_16
17-02-07, 00:32
Witaj, u mnie dzi¶ tak samo się działo nie wiem czym to może byc spowodowane,
Jutro będe przy tym grzebał wiec napewno zaraz napiszę co i jak - bo objawy identyczne.
Pozdrawiam

Frydzio
17-02-07, 01:15
u mnie to samo tylko ze nie gasnie, bardzo rzadkjo wejdzie na 300-400rpm na postoju, dopoki sie nie rozgrzeje przy sprzegle chodzi na troche wyzsze obroty, jezdze tak i nie sprawia mi to problemow <?>

hunter
23-02-07, 21:00
na paliwie czy na gazie masz takie obiawy? bo ja miałem podobne ale na gazie i było to spowodowane Ľle ustawionym parownikiem, po wyrzuceniu na luz obroty rosły jak szalone sam wkręcał się na obroty...

darek 23
23-02-07, 21:56
ok wszystko wrocilo do normy (jeszcze w tedy mi nawed zgasl na drodze 2 razy jak dalem na luz) wina byla paliwa ktore zatankowalem na stacji "lotos" i caly czas na tym paliwie tak bylo a potem zatankowalem za 100 zl na stacji orlen i wszystkie problemy znikły