PDA

Zobacz pełną wersję : instalowal to ktos kiedys ?



el_rogal
13-02-07, 15:30
przymierzalem sie do zakupu tarcz indiglo do swojej hani i zauwazylem ze pod ten sam inwerter mozna jednoczesnie podlaczyc podswietlenie regulacji nawiewu rowniez w formie folii

wyglada to tak - http://moman.pl/index.php?a=opis&k=19&id=110

czy ktos mial z tym doczynienia ? i jak jest z montazem ?

rossi22
13-02-07, 18:16
mozna podlaczyc, a co do montazu to znajdziesz kupe informacji na forum , tylko uwazac trzeba przy zdejmowaniu wskazówek bo maja tendencje do łamania się.

pirat
13-02-07, 18:34
tyle ze z wszelakicj informacji wiadomo ze indiglo (prawidlowo wykonane) sa takie ze zaklada sie je bez sciagania wskazowek.

Kosciech
13-02-07, 20:54
Jak będziesz chciał to zamontować, a nie potrafisz, to zgłoś sie do mnie. Pozdro

WnuQ
13-02-07, 21:06
Zakładałem i ja. 25 min roboty. Miła i fajna sprawa. Jakbyś miał problemy daj znać

pirat
13-02-07, 21:08
ja ubolewam tylko nad tym ze jedynym wykonawca indiglo w polsce jest moman,
sa one takie psiowate :-/ redline zle wyskalowany itd etc... i jeszte ten beznadziejny napis moman.pl :-/

UkiNH
13-02-07, 21:08
powiem ci że zamontowanie tego jest banalnie proste, sam montowałem to i zajeło mi ok godzinki łącznie z wypiciem paru piw:] wyciągasz sobie licznik w którymś z tekstów tu jest opisane dokładnie jak wyciągnąć, później ściągasz szybke i nakłądasz tarcze na stare tarcze odkręcasz tam tylko śróbki i później już skręcasz całość, a inwenterem podpinasz się do postojówek wtedy ci będzie świecić dokładnie tak jak dawniej świeciło czyli bo włączeniu świateł:] a co do nawiewu to jeszcze nierobiłem dopiero zamówiłem panel miałem robić diodowo ale zrobie chyba tak jak tu jest, a opis wyciągnięcia też gdzieś tu się pląta:]
pozdro

marcin EZG
13-02-07, 22:32
hmm mi tez chodzą po glowie,240 pln hmm :zamkniety temat: ryzyko ze cos sie z***** zawsze jest,no i zeby wiochy nie bylo..Š

jaco
14-02-07, 00:50
ja mam takie zegary, i nawiew tez sobie zrobilem :) efekt jak dla mnie kozak, ale zabawy mialem... Robilem to pierwszy raz, i moze dlatego :D Wskazowek sie nie zdejmuje

el_rogal
14-02-07, 01:43
no to bede sie zglaszal jak dostane, jutro zamowie to niedlugo dojdzie bo szczerze ? nie mam pojecia o tym a zalozenie tego u mnie - o same zegary sie dowiadywalem - 50zl...

UkiNH
15-02-07, 13:27
z założeniem tarcz niema problemu moge pomóc:] a z nawiewem gożej bo go jeszcze niemontowałem to będe według tego co opisali inni:]

kata zofia
15-02-07, 19:32
hej. czy po założeniu takich tarcz wskazówki są dobrze widoczne czy trzeba wytężać wzrok żeby je dostrzec? wkońcu nie są oświetlone.

jaco
15-02-07, 21:40
Wszystko dobrze widac, jak sie pokombinuje to mozna jeszcze diody pod wskazowki zapodac, ale nie ma takiej potrzeby

el_rogal
16-02-07, 00:56
za 15 zl na momanie mozesz kupic czerwona farbe fluoroscencyjna i wtedy podobno lepiej widac

camer
16-02-07, 01:12
rozumiem, ze na stronce z tarczami pokazuja najmocniejszy efekt ich dzialania, a czy da sie tarcze tak przygasic, zeby nie meczyly wzroku przy dluzszej jezdzie?

jaco
16-02-07, 12:18
rozumiem, ze na stronce z tarczami pokazuja najmocniejszy efekt ich dzialania, a czy da sie tarcze tak przygasic, zeby nie meczyly wzroku przy dluzszej jezdzie?

wszystko sie da :D, ja w miejsce zaroweczek wsadzilem zamienniki diod, a na tarczach mam indiglo, no i oczywiscie potencjometr. Jak jade w dlugo w nocy w trasie to faktycznie moze byc to meczace, to sobie sciemniam, a jak wylacze indiglo to mam czerwona poswiate na zegarach, w miescie mi to nie przeszkadza i rozkrecam indiglo :D

mellucci
18-02-08, 11:56
a gdzie taki potencjometr mozna zakupic
?:>

ps.kupilem tarcze od moman-a

sz3rsz3ń
18-02-08, 12:15
podepnę się z pytaniem .... jakiś czas temu widziałem u znajomka spoony (oryginalne nie to co lata po allegro) Nie wie ktoś może czy jest w Polsce jakiś importer takich gracików?? .... bo prawdę mówiąc wolałbym dać trzy razy więcej za to niż kupować moman-y

dymek
18-02-08, 12:58
W tym momencie na ebayu nie ma nawet tych zegarów. A już jeśli są to używki maja cenę zbliżoną do tej http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Spoon-Sports-DC2-Cluster-JDM-RARE-Tons-of-PICS-EG-EK_W0QQitemZ250216461693QQcmdZViewItem?hash=item25 0216461693
A co dopiero nówki... Już wiesz dlaczego pomysł z momanem?? :d

sz3rsz3ń
18-02-08, 14:06
A ja właśnie w takiej cenie widziałem jakiś czas temu nówki u sąsiadów za Odrą.... tylko nie podchodziły do mojej hanki .... do V gen. były .... i dlatego zastanawiałem się czy jakaś firemka w Polsce coś takiego od żółtych ciągnie.... bo zrezygnowałbym z jedzenia przez roki i się szarpnął :D

dymek
18-02-08, 20:51
zawrze można kupić te z ebaya i założyć: http://www.honda-tech.com/zerothread?id=474760

sz3rsz3ń
19-02-08, 10:37
No wszystko ładnie pięknie tylko mi chodzi o same tarcze ....tak naprawdę to szukam pomysłu bo nie chciałbym się powielać .... już różne głupoty mi po głowie chodziły łącznie z momanem .... a może by tak tradycyjnie białe podświetlić na czerwono .....albo zielono ... tylko weź człowieku znajdź białe tarcze do VI gen.

dymek
19-02-08, 18:54
Poszukaj zegarów od Si lub Vti, to będzie chyba najlepszym rozwiązaniem.

sz3rsz3ń
19-02-08, 21:20
Sęk w tym że mi się nie podobają :( .... zresztą ludzi z takimi już jeździ sporo.

Bartas29550
19-09-08, 15:02
zamontowal ktos podswietlenie nawiewow w 6 genie 3/4 D indiglo lub zna miejsce gdzie opis takiego znajde.
przegladalem forum i nie napotkalem wiem ze kiedys bylo takkie cos do licznika i dzieki temu zalozylem bez problemu,chcialbym poczytac przed zakladaniem taki tekst o nawiewie.

jak rozebrac deske wiem bo zdejmowalem juz, ale obawiam sie samego rozbierania nawiewu,moze jest prostrzy spodob ...

dzieki za pomoc