PDA

Zobacz pełną wersję : wskazówki zegarowe



marcineo
11-02-07, 15:40
Witam.Mam pytanie w jaki sposób mam ustawic wskazówki po ich wczesniejszym zdjeciu tak aby dzialaly poprawnie?

AndMal100
11-02-07, 16:44
Prawie niewykonalne.

Lcfr
11-02-07, 18:32
strona Wombata i posty Wombata na hondapl,org...
ale jak pisal przedmówca-to prawie niewykonalne :/

pezet86
12-02-07, 16:01
A co sie dzieje z takimi wskazówkami jak sie je sciagnie??
gdzies czytalem ze sie podcinaja??
Co to znaczy??

Lcfr
12-02-07, 16:38
A co sie dzieje z takimi wskazówkami jak sie je sciagnie??
gdzies czytalem ze sie podcinaja??
Co to znaczy??

jak je sciagniesz to raczej juz ich nie załozysz poprawnie....
do tego czesto:
- mozna je złamac
- zepsuc cewki temp/fuel i nie pojkazuja dobrze wskazniki
- baaardzo trudno prawidłowo wyskalowac...

pezet86
12-02-07, 22:40
aha ok a jak zdjac stare tarcze zeby zalozyc nowe np. indiglo
przechodzi to??

Rikoo
12-02-07, 22:43
normalnie nakladasz na stare tarcze i po problemie

pezet86
13-02-07, 07:36
dzienx Rikoo, & Lcfr,

draffter
13-02-07, 09:20
montaż indiglo masz tutaj: http://www.civicklub.pl/fi/portal.php?show=5

maszczep
04-03-07, 19:06
:aloha: Da się zdjąć wskazówki a potem samemu zamontować i wszystko będzie ok !!! Ściągamy wskazówki widelcem lekko je podważamy, zdejmujemy stare tarcze i montujemy jakieś wypaśne nowe, a następnie idziemy do civiczki z widelcem, wskazówkami i zegarami w ręku. Podpinamy kable montujemy zegary ale nie zakładamy jeszcze plastikowej atrapy. Zakładamy delikatnie wskazówki i włączamy stacyjkę. Wtedy wskazówki zmieniają swoje położenie, to znaczy że się zerują. Następnie przy włączonej stacyjce ściągamy wskazówki widelcem i delikatnie ustawiamy je tak by końce wskazówek leżały na tych patyczkach co są przymocowane na tarczach i bardzo delikatnie je wciskamy, Następnie wyłączamy stacyjkę i zapalamy ją raz jeszcze, jeśli wskazówki nie zmienią położenia to znaczy że wszystko jest ok. Warto też przejechać się troszkę by sprawdzić wskaźnik prędkości, ale nie powinno być problemu. Problem może wystąpić tylko przy wskaźniku paliwa. Osobiście nie udało mi się go ustawić bo u mnie był już zepsuty i wskaźnik temp też. :aloha:

Lcfr
04-03-07, 20:34
Problem może wystąpić tylko przy wskaźniku paliwa. Osobiście nie udało mi się go ustawić bo u mnie był już zepsuty i wskaźnik temp też. :aloha:

obrotek i predkosciomierz juz ktos przed Toba wymyslil.... (Wombat)
problem wlasnie w temp i paliwie....