PDA

Zobacz pełną wersję : Wykres mocy i momentu silnik 1.8



akworob
08-02-07, 22:58
W załączniku wykres pomiaru mocy i momentu na hamowni podwoziowej. Na razie nie zamieszczam opisu bo dla mnie jasne. Ale jak są jakieś pytania to śmiało ;).

Te 1,5 koników które brakuje może być powodem nie shamowania auta do najwyższych obrotów czy też złego dogrzania bryczki. Na liczniku podczas testu było jakieś 1000km


Pozdrawiam i przy okazji witam wszystkich

TUTAJ PDF (http://naszapaczka.net/civic18.pdf)


P.S. Przy załączaniu "Przekroczyłeś maksymalny limit uploadu (1 Bajtów)"...

wolus666
09-02-07, 14:33
Gdzie znalazles hamownie ?. Mozesz podac adres to tez sie tam przejade. Chce sprawdzic czy moje auto po ostatniej wizycie w serwisie rzeczywiscie stracilo na mocy.

akworob
09-02-07, 15:55
V-Tech Tuning
Kraków, Bieżanowska 71. vtech.pl

Trochę to jak reklama :ban:

Oczywiście hamowni jest dużo w Polsce, więc jak coś to napisz gdzie Ci najbliżej to jakiś namiar dam.

wolus666
05-03-07, 13:57
Male pytanko/a :
Ile u was kosztuje hamowanie autka?. Jesli cena jest rozsadna :)) to chcialbym sie umowic na wizyte w okolicach swiat wielkanocnych. Masz moze jakis bezposredni numer do siebie na hamownie?
No i moze jakas znizke dla forumowiczow wynegocjujemy :))

akworob
05-03-07, 14:21
Cena hamowania w firmie to 150zl. Jeśli chodzi o ofertę dla forumowiczów to wynegocjowałem u szefa 20% zniżki, tj. 120zl za hamowanie.

Jeśli chodzi o terminy to proszę o Kontakt:
12 658-66-66
skype:edytadziedzicchalcarz

P.S. Konto jest prywatne a nie firmowe, więc proszę mnie kojarzyć raczej jako szczęśliwego posiadacza Hondy 8 gen a nie firmę o której mowa :hinczyk:

wolus666
07-03-07, 14:38
OK wielkie dzieki. :aloha: W tym tygodniu bede dzwonil sie umowic. Cala reszta forumowiczow mieszkajacych w poblizu tez pewnie kiedys skorzysta.