PDA

Zobacz pełną wersję : jakie konsekwencje z kopcenia



mayday1
04-02-07, 16:11
cześcszukałęm w wyszukiwarce ale nieznalazłem konsekwecji
hondka mi kopci strasznie na niskich obrotach a siwo a jak dodam gazu to bardzej na czarno przechodzi
i pytanie brzmi mopzemisie coś stać z silnikiem????
a i czy to olej czy płyn bomkupiłem ja dopiero i zauwarzyłem że prawie niema płynu w hłodnicy a olej w normie holera boje sie o silnikczy drogie sa takie naprawy z anci moze dobrego mechanika z okolic ,tychy ,oświecim ,katowice???? prosze odpiszcie

ps sorki za błerdy jestem dysortografem!!!!!! wiec oszczedzciemnei swoja krytyką

Lcfr
04-02-07, 16:30
1. nikt sie nie czepia literówek i jak zrobisz jakis blad w tekscie-zdarza sie... poprzedni topic (tytuł dokladniej) juz poprawiełem ale nadal prosze o pisanie troszke spokojniejsze - mam na mysli fakt uzywania przecinków i odstepów bo nie daje sie tego normalnie czytac...

2.


cześcszukałęm w wyszukiwarce ale nieznalazłem konsekwecji
hondka mi kopci strasznie na niskich obrotach a siwo a jak dodam gazu to bardzej na czarno przechodzi

wiec poszukaj dalej.. bo temat kopcenia jest obficie opisany

podpowiem tylko - chasła w wyszukiwarce: pierscienie/zawory/silniczek krokowy/itd...




a i czy to olej czy płyn bomkupiłem ja dopiero i zauwarzyłem że prawie niema płynu w hłodnicy a olej w normie holera boje sie o silnikczy
trzeba dolac plynu do chlodnicy...
a o tym ze jego brak jest szkodkliwy to chyba nie musze juz pisac...

tomiek
04-02-07, 16:38
No, zapowiada się nieźle...
jak przegrzałeś silnik, to wymiana uszczelki pod głowicą (nie miałeś płynu)
jak kopci, to wiadomo (poszukaj tematów o pierścieniach, tłokach, kopceniu...)

i pytanie brzmi mopzemisie coś stać z silnikiem????
- rozumiem, że się obawiasz o stan silnika... Warto by zajrzeć do mechanika (tak na wszelki wypadek...) Wydaje mi się, że możesz sam tego nie ogarnąć.

ps sorki za błerdy jestem dysortografem!!!!!! wiec oszczedzciemnei swoja krytyką
Ciężko mi się powstrzymać...
Pozdrawiam!

woodie
05-02-07, 00:15
1. Co do błędów denerwują mnie wypowiedzi 'mam dysortografię' proszę nie tyrać. A k*a nie łaska sprawdzić w wordzie? Lub chociaż pofatygować się i zainstalować firefoxa, który ma sprawdzanie pisowni w przeglądarce? W pisaniu na kartce- kumam, ale na komputerze to nie dysortografia a lenistwo i brak szacunku dla grupowiczów.

Co do pytania: "Jakie konsekwencje z kopcenia?"

Jeśli kopcenie to palenie tytoniu to:
1. Grozi Ci rak płuc
2. Palce, zęby i paznokcie łapią zółtawy kolor
3. Dostaniesz mandat za robienie tego w miejscach niedozwolonych

Jeśli chodzi o silnik
1. Śmierdzi
2. Sąsiedzi mogą się wkurzać
3. Wytrujesz latem komary i muchy
4. Mogą dowalić mandat
5. Prawdopodobnie spalasz olej- więcej go zużyjesz
6. Silnik będzie słabszy
6. Aż w końcu zdechnie

Tyle co do konsekwencji,
Pozdrawiam :)

Piotrek Klag
05-02-07, 09:47
1podpowiem tylko - chasła w wyszukiwarce: pierscienie/zawory/silniczek krokowy/itd...


to chyba zkaźne jakies jest co :D ??

Lcfr
05-02-07, 13:42
1podpowiem tylko - chasła w wyszukiwarce: pierscienie/zawory/silniczek krokowy/itd...


to chyba zkaźne jakies jest co :D ??

kazdemu sie moze zdarzyc.. :speszony: przecież napisalem....
ale nie co 2 słowo...

mayday1
05-02-07, 17:32
woodie ale masz problem widze że coś masz problem z myśleniem skoro nieumisz się dopmyślić o comi chodziło szkoda mi cie no ale tacy ludze tęzmuszą być tylko czemu sa zawsze tacy mądrzy za monitorem a jak przyjdze co do czego to nawet nieumił byś się poprawnie wypowiedzeć włąsnie takich gości powinni wyżucać z forum a takie głupoty które piszom a nie za ortografie dno dno dno

woodie
05-02-07, 17:46
Zluzuj chłopie bo się zapocisz. Czepiam się, bo:
1. Jesteś leniwy i nie chce Ci się sprawdzać pisowni, choć zajęłoby to 5 minut
2. Temat jest nieprecyzyjny. Poczytaj regulamin. Warto. Chyba, że go nie zrozumiesz bo nie ma tam błędów ortograficznych :D
3. Z myśleniem nie mam większych problemów. Szczęśliwie kończę pisać doktorat, a wypowiadam się z powodzeniem nie tylko na grupach ale również na konferencjach naukowych i przed studentami. Więc zrelaksuj się, poczytaj regulamin, zainstaluj Worda lub choćby Firefoxa i poszukaj w sobie choć odrobiny poczucia humoru.
Pozdro!

tomiek
05-02-07, 17:51
Tu masz wyniki po wpisaniu w szukajce słowa "siwy": http://www.civicklub.pl/fi/search.php?mode=results
Tu masz wyniki po wpisaniu w szukajce słowa "dym": http://www.civicklub.pl/fi/search.php?mode=results
Tu masz wyniki po wpisaniu w szukajce słowa "kopci": http://www.civicklub.pl/fi/search.php?mode=results

Nie będę już więcej Ci podawał na tacy prostych rozwiązań. Poszukaj, wykaż się dobrą wolą i sprytem.
Zalecam (w dalszym ciągu) wizytę u mechanika - nie wiem, czemu tego od razu nie zrobisz.

A jeśli chodzi o dysortografię to nie znam takiego słowa (jak i moja nauczycielka języka polskiego w podstawówce w latach osiemdziesiątych...) W każdym razie forma pisania, jaką się posługujesz jest nieczytelna i według mnie niechlujna. Pisz może trochę wolniej, bo naprawdę ciężko jest czytać Twoje posty. Nie jest to forum polonistów, ale pewne reguły powinny być zachowane.
Pozdrawiam.

Frydzio
05-02-07, 17:55
a jaki masz silnik? jezeli np d13 to moze nie warto remontowac tylko zrobic swapa

Lcfr
05-02-07, 21:32
Panowie o nicku:

woodie
mayday1

koniec osobistych wycieczek i OT... słowne ostrzeżenie na razie, a jak nie powstrzyma to emocji to bedzie warn...

Pan mayday1 proszony jest o zaangazowanie sie w opanowanie slowa pisanego... o ile błedy mozna przemilczec czasem o tyle brak interpunkcji nie pozwala zrozumiec sensu wypowiedzi-prosze zwrócic na to uwage.