PDA

Zobacz pełną wersję : ogólne pytania dotyczace civic



mayday1
04-02-07, 15:15
cześcmam pare pytań dotyczącecivica to moje pierwsze auto acodomechaniki to niejestemobeznany mampare pytań
1.od czego są tkie 2 zbiorniczki pierwszy znajduje sie zaraz obok wlewu płynu do spryskiwaczy taka butelka;) a drógi znajduje sie obow zbiorniczka od płynu chamulcowego taki malutki u góry z prawej strony.???? dodam że chodzi o silnik d16z9
2. przy jakiej temperaturze wody powinien sie zacząc krecićwiatrak z hłodnicy bo wskazówke miałem troche poniżej polowy a on sie nie właczył wiatrak sprawnty bo podłaczałem gona krótko
3.co możebyćwalniete w silniku pierscienie bo kopci ja lokomotywa

kwiatus19
04-02-07, 15:31
może sie i czepiam, ale to "ogUlnie" w tytule postu, to OGÓLNIE mówiąc razi w oczy, choć nie nazywam się Miodek ;)). może to i nie forum polonistyczne, ale czasem można sie skupić na tym co sie pisze. a co do samego postu , to ...bez komentarza. :mlotek:

TOMI 3D
04-02-07, 15:35
cześcmam pare pytań dotyczącecivica to moje pierwsze auto acodomechaniki to niejestemobeznany mampare pytań

:bicie:

1. pierwszy zapewne jest od płynu wspomagania kierownicy ( powinien mieć czerwony korek ), a drugi jest z płynem hamulcowym od sterowania sprzęgłem

2. wskazówkę miałeś w bardzo dobrej pozycji, a wiatrak włącza się około 90 st. C ( jak się nie mylę )

3. na jaki kolor kopci ? O kopceniu, dymieniu itp. jest sporo tematów na forum, użyj opcji szukaj

Lcfr
04-02-07, 15:43
proponuje dalikatnie zwrócic uwage na pisownie i interpunkcje....
nie daje sie tego czytac....

co do pytań zadanych wiekszosc odpowiedzi juz padło a reszte znajdziesz w szukajce...