PDA

Zobacz pełną wersję : Panel sterowania powt. i nawiewem itd. Civic 5 gen. HELP!!!



Amadeus
05-10-04, 12:00
Siema pytanko koledzy , jak wiecie w 5 gen. mamy panel do sterowania powietrzem cieplym i zimnym i szybkoscia nawiewu i paroma innymi funkcjami :lol: ale nie o tym mowa chodzi mi o taka rzecz. Potrzebuje linke z pancerzem ktora znajduje sie pod tym panelem sterowania ta linka steruje cieplem i zimnym powietrzem czyli otwiera i zamyka termostat bodajze , tylko uwaga znajduja sie tam dwie linki jedna to ta co odchodzi od kabiny do komory silnika i druga ta co idzie od kabiny do tego panela - i wlasnie tej potrzebuje. Wiecie gdzie moge taka lineczke kupic.Pilne wiec panowie wyterzcie glowy i pomozcie bo idzie zima i mi dupa zmarźnie :lol: .

Carat
05-10-04, 13:32
Castorama, dział liny, są tam takie sznurki , liny okrętowe i takie właśnie cienkie lineczki, wiem bo to robiłem ponieważ mi się zerwała i jest tam na 100% :) a jak nie dostaniesz to wal na PW wyśle Ci poczta.

Amadeus
05-10-04, 16:29
O prosze to rozumiem szybka odpowiedz dzieks wielki tak czy siak napisze do ciebie PW po gg.

Furious
15-10-04, 19:34
Nie wiem jaka srednice maja tamte linki ale napewno mozesz i pancerze i linki znalezc w sklepie rowerowym :)

Adii17
17-08-14, 00:32
Cześć! troche odkop, ale potrzebuje zdjęcia jak to wygląda podłączenie linek od panelu kabiny... niestety ja nie mam żadnych linek tam i nie mam pojęcia jak to podpiąć...

Grzybohun94
17-08-14, 09:41
Hahahaha :D złoty kilof dla Ciebie :)

Dobra, pod schowkiem (nawet nie musisz go zdejmować) jest to połączenie. Na stronie http://www.fotoporadnik.prv.pl/ powinieneś znaleźc fotki