PDA

Zobacz pełną wersję : Lustrzane szybki



Tizz
23-04-05, 21:04
Siema, mam Civica '93 i chcialem cos zrobic z szybami. NIe chce ich przyciemniac, tylko zrobic delikatne lustrznanki i nie do konca wiem czy jest to legalne. Podobno nie mozna bo sie swiatlo za bardzo odbija. MOze wiecie cos na ten temat. Dzieki

igor
23-04-05, 21:19
nie jest legalne, bo lustrzanki nie przepuszczaja swiatla tak weic sa zakazane, moga rowniez oslepic innych kierowcow w nocy itp

JAPAN
23-04-05, 22:16
U nas jeździ gośc Vectrą w lustrzankach i jakos od roku mu sie udaje :D

gadu
23-04-05, 22:33
U mnie jezdzi kilka aut na lustrzankach i nie ma problemu . W nastepnym tygodniu robie u siebie, jak mnie zatrzymaja to podziele sie wrazeniami ;)

igor
23-04-05, 22:33
no ok ja nie mam tylko mowie z prawnego punktu widzenia :D

DeeJaaVuu
24-04-05, 09:52
Ja tez w Krakowie niedawno widzialem civic wlaśne z lustrzankami (fajowo to wygląda).... ale wiem ze w tej chwili to co najwyzej jakiekolwiek folie to mozna jedynie zakładać na tylnią szybe auta i chyba na boki z tyłu , przód ZAKAZANE :!:

emg
24-04-05, 10:06
ja miałem lustrzanki w poprzedniej 4gen i mam w obecnej - w sumie 3 lata jeżdżę i jest ok. Mam zrobione sungardem AR 15. Tylne szyby można przyciemniać, przednich w polu widzenia kierowcy nie wolno

jinjet
24-04-05, 10:48
wszystko w tym temacie chyba, przyciemniaj co chcesz i czym chcesz oby nie przednia czolowa i przednie boczne. pozdro