PDA

Zobacz pełną wersję : chodziła i nagle nie chodzi??



HOMASZEK
28-01-07, 20:16
mam civica 1.3 +gaz przyjechałem do domu normalnie przełaczyłem na benzynke jak zawsze zeby rano na niej własnie zapalic przychodze na drugi dzien próbuje zapalic pochodziła może 3 sekundy i nic...lipa :// dzis juz drugi dzień próbuje odpalic ale bez efektów (akumulator nowy, iskra jest, wszystko jest tak jak być powinno) :(

TDP
28-01-07, 20:31
może być wszystko! elo :bicie:
* nie masz beznyny
* benzyna nie dochodzi / bo Ci gdzieś zamarzła ....
* itp. itd.

HOMASZEK
28-01-07, 20:43
myslałem że takie oczywiste rzeczy nikt nie bedzie pisał
- auto stoi w ciepłym garażu
- benzyna jest na 100%
co jeszcze może byc przychodzi mi jeszcze jedno na mysl ale wczesniej nigdy tego nie miałem mogły by być świece zalane?? nie sprawdzałem bo dzis niedziela i nie mam skąd klucza załatwić ale zeby już 2 dzień nie mógł odpalic ://

-sprawdzałem też w wyszukiwarce dla pewności ale nic nie ma tam o czarach i magii

Jacek,
28-01-07, 21:29
proponuje odkrecic swiece i sprawdzic iskre na nich (zalanie nie ma raczej z tym nic wspolnego po po jednym dniu powinia odpalic), jezeli iskra bedzie proponuje szukac przyczyny w pompie paliwowej..

HOMASZEK
28-01-07, 21:54
paliwo raczej powinno dochodzic jak pare razy kręce to aż czuć "benzyne" w garażu
jutro na pewno odkrece świece i posprawdzam....

pezet86
28-01-07, 22:30
czuc?? ://
moze Ci gdzies ucieka?
albo przekaznik pompy paliwa moze sie zawiesil albo zimne luty dostal i nie zalacza pompy

marf
28-01-07, 22:50
Tu jest pompa mechaniczna (pisze ze 1.3), benzynę czuć bo niespalona jest "wydalana" do wydechu, mogą to być świece, coś podeszło do gaźnika i go zapchało, Urządzenie rozruchu zimnego silnika,ewentualnie z aparatem zapłonowym.

pezet86
28-01-07, 23:47
o sorki marf, nie zwrocilem uwagi :bicie: fakt masz racje sory i pozdro

HOMASZEK
30-01-07, 20:07
wykręciłem świece przepaliłem je na kuchence gazowej przeruszałem jeszcze "garami" bez zakręconych świec i....... zapaliła :d