PDA

Zobacz pełną wersję : uszczelki



kicibobek
28-01-07, 16:25
Ostatnio gdy przyszly mrozy, dzieje sie cos co mi sie nie podoba. Od wewnatrz na szybie pojawia sie lud ktory 3ba skrobac. Jak myslicie czy oplaca sie wymienic uszczelki bo to na pewno one czy u was tez sie tak dzieje i jeszcze bardz narzekam na parowanie notorycznie jak wsiade zaraz pelno pary na szybach w furce

guma__
28-01-07, 16:57
co do skrobania wewnatrz to zeby tego uniknac dobrze jest przewietrzyc auto przed zamknieciem na noc (ja otwieram drzwi i bagalun) i wtedy temperatura w aucie i na zewnatrz sie wyrownoje dzieki czemu podczas ochladzania szyby para wodna z wnetrza nie zamardza na szybie, a co do parowania to bylo calkiem niedawno poszukaj ...

abtw to podczas ostatniej zimy jak skrobalem w srodku to odskrobalem lusterko wsteczne :/ ktore potem musialem przykleic, od tego zdarzenia wietrze gdy jest mrozno :>

mozes
28-01-07, 19:15
bardz narzekam na parowanie notorycznie jak wsiade zaraz pelno pary na szybach w furce
To jak wsiądzies zdo furki to nie włączaj odrazu nawiewu bo to od tego poprostu róźnica temperatur

Waldek
31-01-07, 00:15
bardz narzekam na parowanie notorycznie jak wsiade zaraz pelno pary na szybach w furce
To jak wsiądzies zdo furki to nie włączaj odrazu nawiewu bo to od tego poprostu róźnica temperatur
A ja włączam na najwyższy bieg (grzanie na max bez obiegu wewnętrznego) i wtedy mi dopiero ni zaparują szyby.

redzikm
31-01-07, 02:02
Proponuje włączyć klimatyzacje;) naprawde pomaga(suche powietrze)
Gdy się wsiada nie mozna sapać jak pies bo wtedy bardzo szybko parują szyby, może głupio brzmi ale tak jest.

PaMa
31-01-07, 08:25
..racja racja...
po za tym, zauwazylem ze jak jade na kacu, to szyby tez dziwnie paruja tylko z mojej strony..:D

:afro: