PDA

Zobacz pełną wersję : [bum] drzwi do civa 96-00 3d



zkruk
27-01-07, 18:39
znajoma kierowniczka nie zauwazyla mojego civa i postanowila zaparkowac swoim hakiem w moich drzwiach...
zrobila to umiejetnie, sprawnie i szybko - drzwi sa do wymiany

poprosila mnie o przygotowanie wyceny ile bedzie kosztowac i na podstawie tego zadecydujemy czy z ubezpieczenia czy z raczki do raczki

bylem dzis w jednym zakladzie i pan zaproponowal 2 wersje:
1. drzwi sobie kupie na szrocie/allegro/od forumowicza i 600 zl za lakierowanie, przelozenie, cieniowanie pozostalych elementow (pan sugerowal ze srebrny metalik jest trudnym kolorem do dobrania i najladniej bedzie wygladac jak bedzie cieniowane)

2. ubezpieczenie - gdzie wszystko zalatwia sie na miejscu u goscia...

ptk2 nie podobal mi sie, bo ubezpieczyciel zapewne bedzie chcial mi wrzucic zamiennik - ale gosciu stwierdzil, ze nie widzial zamiennikow drzwi do tej hondy i ze pojdzie oryginal -

w obu przypadkach mam auto zastepcze na czas naprawy - dlatego cena nie jest zbyt piekna - ale ze tak powiem - malo mnie cena obchodzi - liczy sie przede wszystkim moja wygoda

so... Czy rzeczywiscie nie ma zamiennikow drzwi (bo rzygam na samo slowo zamiennik)

czy moze kombinowac - zglaszac sprawe - dac do wyceny - wziac kase (skoro sa oryginalne drzwi to te troche kosztuja) - i robic jak w ptk 1

Cairo
27-01-07, 19:19
Dla Ciebie najkorzystniej będzie robić to z odszkodowania. Zamienników drzwi napewno nie robią. Za malowanie z Cieniowaniem troche gość przesadził, ja myśle że tak w 400pln to powinienes sie zmieścić. Srebrny rzeczwyiście jest cięzki i bez cieniowania się nie obędzie, więc raczej zdecyduj się na taką opcje.
Najlepiej kupić Ci będzie używane drzwi w dobrym stanie.