PDA

Zobacz pełną wersję : Pytanko o CRX del sol



Iwansky
22-01-07, 17:14
WItam
Jestem na etapie zakupu crx-a del sol z 1994r. Pytanie brzmi: czy to normalne że z tyłu auto ma bębny? We wszystkich specyfikacjach figurują bowiem tarcze. Niby drobnostka, ale nie daje mi to spokoju. DOdam że jest to wersja VTEC 125km

Pozdrawiam

cerweza
22-01-07, 19:31
tarcze ma VTi,u Ciebie beda bebny

kosiniak
22-01-07, 19:32
w civicach z d16 tez sa tarcze wiec dziwne ze w solce bebny :/

Matey
22-01-07, 20:52
ale w coupe d16z6 tez sa chyba bebny...

Cairo
22-01-07, 21:05
ale padaka



....ale auto lekkie w sumie więc...

siwas
23-01-07, 12:02
lekkie...?

Matey
23-01-07, 12:02
ciezsze od EG na pewno...

MacK
23-01-07, 13:15
jak nie ma ABS'u to bedzie miała solka bębny

Piotrek Klag
23-01-07, 21:38
WItam
Jestem na etapie zakupu crx-a del sol z 1994r. Pytanie brzmi: czy to normalne że z tyłu auto ma bębny? We wszystkich specyfikacjach figurują bowiem tarcze. Niby drobnostka, ale nie daje mi to spokoju. DOdam że jest to wersja VTEC 125km
Pozdrawiam
125 konny fałtek na jednym wałku ma bębny i kropka.
160 konny fałtek (na 2 wałkach) ma tarcze z tyłu.

i tyle w temacie.

MacK
24-01-07, 08:52
125 konny fałtek na jednym wałku ma bębny i kropka.
ale jak ma ABS to ma tarcze

i tyle w temacie.

Piotrek Klag
24-01-07, 09:17
125 konny fałtek na jednym wałku ma bębny i kropka.
ale jak ma ABS to ma tarcze

nie zakładałem że ktos chce kupic solniczke z ABS'em bo po cholere.... :D więc zwracam honor. Z ABSem tarcze.

Nowy Kubi
25-01-07, 21:52
nie zakładałem że ktos chce kupic solniczke z ABS'em bo po cholere.... :D więc zwracam honor. Z ABSem tarcze.

A w czym Ci ABS przeszkadza? Nowsze są generalnie wszystkie z ABS

Piotrek Klag
26-01-07, 09:47
nie zakładałem że ktos chce kupic solniczke z ABS'em bo po cholere.... :D więc zwracam honor. Z ABSem tarcze.

A w czym Ci ABS przeszkadza? Nowsze są generalnie wszystkie z ABS
zaczyna sie mały OT ale każdy wie dlaczego ABSA nie che miec - nie zawsze jest on tak bardzo pomocny jak nby sie mogło wydawać - szczególnie jak ktos ma ciezko nogę. Nie jeden znajomy przez ABS miał problemy bo ABS zmusił go do omijania przeszkody w czasie ostarego hamowania a ominąc nie było jak.... - daltego z ABSem różne są opinie. Ja uwazam że do Solki wsadzenie ABSu to lekkie nieporozumienie.

Nowy Kubi
26-01-07, 18:35
zaczyna sie mały OT ale każdy wie dlaczego ABSA nie che miec - nie zawsze jest on tak bardzo pomocny jak nby sie mogło wydawać - szczególnie jak ktos ma ciezko nogę. Nie jeden znajomy przez ABS miał problemy bo ABS zmusił go do omijania przeszkody w czasie ostarego hamowania a ominąc nie było jak.... - daltego z ABSem różne są opinie. Ja uwazam że do Solki wsadzenie ABSu to lekkie nieporozumienie.

Myślę, że jest tylu zwolenników Twojej teorii co przeciwników. I słowo 'każdy' jest tu chyba zbytnim uogólnieniem. Tak czy owak nie ma co się spierać, nad wyższością świąt...
Jednemu pasuje ABS, innemu nie.

Cairo
26-01-07, 18:42
Ja myśle, że to że w samochodzie jest abs nie jest wadą, bo zawsze możemy bez większych przeszkód go wyłączyć a nawet zamontować guziczek którym będziemy mogli w bardzo łatwy sposób wyłączać ABS.
Co do samej jazdy, to wiadomo, że wprawny kierowca dużo lepiej poradzi sobie z kłopotami na drodze przy wyłączonym niż włączonym ABSie.
Jednak uważam, że dla ludzi, dla których samochód jest tylko środkiem transportu ABS jest przydatny.

agent_lol
26-01-07, 21:58
apropo wylaczonego abs-u , u mnie jak go wylacze to pedał hamulca zaczyna brać sporo nizej niż na włączonym abs-e to norma czy coś mam nieteges ?

Cairo
27-01-07, 15:31
u nnie raczej nie ma różnicy czy jak bierze pedał, ale zwróce na to uwagę jeszcze