PDA

Zobacz pełną wersję : d13b2



22bobas
11-02-11, 17:10
Witam mam pytanie jest jakis gaznik który by pasowal do hondy 5gen. w wersji d13b2 i miał by reczne sterowanie ssaniem. Zastanawiam sie czy czasem model z 4gen. nie miał a chciał bym sobie taki założyc

kris-cf
11-02-11, 18:22
Prawdopodobnie pasuje gaznik z D14 z IV gena

yautja
11-02-11, 21:34
A pytanie powiązene: po co chcesz zmieniać gaźnik? Ssanie za długo działa? ;) To można wyregulować...
Powinien pasować gaźnik z D14A1.

22bobas
12-02-11, 12:49
nie chodzi o to ze dziala za długo tylko ze sie zawiesza jade nawet 30km i dalej trzyma na 2tys. bylem w Morawicy u Krzyska tam porobil co trzeba i powiedzial ze jak sie znow zawiesi to prawdopodobnie tylko zmiana gaznika najlepiej z recznym ssaniem no i dalej sie wiesza wiec bedzie chyba zmiana dla swietego spokoju zbyt dlugo sie juz z tym mecze i to spalanie tym bardziej w zimie...

yautja
12-02-11, 13:29
No to w takim razie obstawiam raczej problem z podciśnieniami. Myślę, że do zrobienia. Ani w Kokotowie ani w Morawicy nie chce im się grzebać w gaźnikach, więc polecają zmienić. Napisz na PW jak masz czas w tygodniu, to mogę na to zerknąć.

zakit
13-02-11, 00:11
a nie szybciej by bylo kupic komplenty sprawny uzywany gaznik? kosztuje grosze, a jest tego pelno

22bobas
13-02-11, 00:43
moze i szybciej ale chce uniknac juz tego co mam czyli zawieszania sie bo nie mam pewnosci ze to na 100% wina gaznika (puki co powiedziala mi tylko jedna osoba ze to przez gaznik) a z recznym ssaniem rozwiazal by ten problem juz na stale i ekonomiczniej by bylo bo wjezdzam na głowna droge i wylaczam ssanie :p

22bobas
01-03-11, 20:09
tylko ze gaznik z d14a1 to jest podwójny gaznik to w ogole ma pasowc ?? ciezko mi to sobie wyobrazic... a co myslicie o gazniku z cifa 4gen d13b1 ?? on chyba byl z recznym ssaniem...i pytanie nr.2 do znawców mojego silnika d13b2. W momencie jak bede chcial wsadzic gaznik z recznym ssaniem to wyrzucam wszystko podcisnienia kompa itp. a co z wetylatorem co go bedzie sterowalo jak to jest czy sygnal nie idzie do kompa ?? nie bedzie z tym problemu jak myslicie ??

zakit
01-03-11, 21:18
PO CO!? ty tak kombinujesz...daruj sobie, wiecej przerabiania przy innym gazniku niz to warte..

Muzyk-Grzes
02-03-11, 11:21
Kup inny gaźnik z D13B2 sporo ludzi robiły na bloku D13 swap na B7 i mają sprawne gaźniki ,ja swój sprzedałem chyba za 100zł i gość przełożył do siebie a miał taki sam problem i do dziś mu jeździ.