PDA

Zobacz pełną wersję : Amortyzatory Civic '01



Grog
22-04-05, 18:33
Witam.

Własnie wrocilem z serwisu opniarskiego, w ktorym powiedziano mi ze prawy przedni amortyzator cieknie, jest rozwalony i nadaje sie tylko do wymiany. Moje autko to Honda Civic 2001 rok, w wersji sedan. Nowe amortyzatory Kayaba wyceniono mi na ok 650zl za sztuke wraz z wymiana. Chwile pozniej okazalo sie (i chcialbym sie dowiedziec na ile to prawdziwa informacja) ze amortyzatorow do tego samochodu produkcji Kyaby w ogole nie ma w kraju.
Przegladam rozne cenniki ale nie bardzo wiem jakiego oznaczenia nadwozia szukac. Wsrod rocznikow 96+ figuruje oznaczenie EK4 natomiast w karcie pojazdu znalazlem ES4. Czego dokladnie mam szukac, gdzie i jakie sa mniej wiecej ceny takich amortyzatorow ? Dodam, ze jak na razie nie znalazlem drozszych niz 400-420zl. Czy mechanik probuje ze mnie zedrzec ? :)

LIO
22-04-05, 18:36
Po pierwsze to nie tutaj z takimi tematami, od tego jest innt dzial. PRZENOSZE.
Po drugie napewno chce z ciebie zedrzec, trzeba troszke poszukac, bo w tej cenie kupisz dobry sportowy amorek.

Grog
22-04-05, 18:50
Sportowe amortyzatory chyba nie bardzo wchodza w gre. Szukam czegos bardziej klasycznego :) Ale tak jak mowilem nie bardzo wiem jakiego oznaczenia szukac.

P.S. Przepraszam za zly dzial :) nie wiedzialem gdzie to wrzucic

Pati
23-04-05, 10:10
to bedzie już 7gen?

Grog
23-04-05, 15:46
nie do konca lapie sie w tych generacjach :)
jezeli 7 to ta najnowsza to tak. o ile sie nie myle pierwszy rocznik nowego modelu

Pati
23-04-05, 23:02
no to jesli to ta najnowsza to nie szukaj od 96+. szukaj od swojego modelu - 01+ sedan. nie trzymaj sie kurczowo kayabów - jest mase innych modeli na rynku... adresy masz na forumie.