PDA

Zobacz pełną wersję : Demontaz przednich lamp



mario92
19-01-07, 18:16
mimo uzycia opcji "szukaj" nie udalo mi sie odnalesc jak wyjac przednie lampy w 5g hb,ma ktos jakis link albo krotka instrukcje jak to zrobic .Z gory dzieki:)

tomi
19-01-07, 18:24
Spytaj Tiesto on to ostatnio robił

wojtaspan
19-01-07, 20:28
mario92,
ja odkręciłem te diwe śruby co trzymają lampy z góry,trzecią tą od wewnetrznej strony lampy i nie chciała mi lampa wyjsc,wtedy odkreciłem wszystkie te sruby trzymające zderzak pod maską,dokładnie 5 sztuk,lekko odchyliłem zderzak do przodu i wyjąłem lampe
:>

TENCIO
20-01-07, 13:16
mario92,
ja odkręciłem te diwe śruby co trzymają lampy z góry,trzecią tą od wewnetrznej strony lampy i nie chciała mi lampa wyjsc,wtedy odkreciłem wszystkie te sruby trzymające zderzak pod maską,dokładnie 5 sztuk,lekko odchyliłem zderzak do przodu i wyjąłem lampe
:>

samemu moze byc troche nie wygodnie, ale w ten wlasnie sposob sie to robi...czyli bez odkrecenia/poluzowania zderzaka nie da rady

Lord_ZED
20-01-07, 14:30
Ja tylko odkrecałem 4 sroby górne zderzaka a potem zreczne rece :]

seawater
20-01-07, 19:16
Nikt nie wspomnial, ze trzeba tez odkrecic i wymontowac kierunkowskazy :) (kazdy przykrecony jednym - widocznym od razu - wkretem do lampy), zeby miec dostep do sruby mocujacej bok kazdej lampy z karoserią.

TENCIO
21-01-07, 06:19
Nikt nie wspomnial, ze trzeba tez odkrecic i wymontowac kierunkowskazy :) (kazdy przykrecony jednym - widocznym od razu - wkretem do lampy), zeby miec dostep do sruby mocujacej bok kazdej lampy z karoserią.

ano racja, ale to by i tak w praniu wyszlo

tomiek
21-01-07, 23:40
ja odkręciłem te diwe śruby co trzymają lampy z góry,trzecią tą od wewnetrznej strony lampy i nie chciała mi lampa wyjsc,wtedy odkreciłem wszystkie te sruby trzymające zderzak pod maską,dokładnie 5 sztuk,lekko odchyliłem zderzak do przodu i wyjąłem lampe
Potwierdzam! Sporo roboty (jakoś nie pomyśleli japońce w tym względzie) Trza kręcić błotniki (no i kierunki na początku) ;)